Aircap

RYCHLÝ KONTAKT: +420 776 323 652

Aircap

Profesionální letecké foto a video

aktuality z Blogu

Kniha o dronech a jejich využití pro letecká videa a fotografie

Drony - fotografování z ptačí perspektivy

Ať už jste ryzí začátečníci, kteří teprve zvažují nákup prvního dronu, či jste modeláři stavějící svůj vlastní létající stroj, v této knize naleznete shrnutí současných hlavních poznatků o tom, co drony jsou, jak létají, jak se ovládají a hlavně – jak se s nimi fotografuje a natáčejí videa.

drony_obalka_knihaDrony – fotografování z ptačí perspektivy

Petr Jan Juračka a kolektiv
ISBN: 978-80-247-5787-2
Formát / stran: 230×210, 108 stran
MOC: 299,- Kč

Koupit knihu

Neotřelá perspektiva ptačího pohledu má sílu diváka doslova uhranout, usadit ho do křesla a donutit jej sledovat záběry světa, který je shora mnohdy hezčí, půvabnější a mystičtější než z naší lidské perspektivy. Jenomže koupit dron a vyletět z krabice nestačí.

Létání s drony má mnoho specifik, bez nezbytných základních znalostí nejen fyziky, ale i správného nastavení kamer, využívajícího každého paprsku slunečního světla, to prostě nejde.

Pokud vás drony zaujaly a chcete-li si i vy donést domů z vašeho výletu úchvatné a profesionálně působící záběry, tato kniha je určena právě vám. Napsali ji naši přední čeští odborníci, kteří umí s drony doslova kouzlit, a kteří si nic nenechali pro sebe, včetně svých krušných začátků.

Koupit knihu