Aircap

RYCHLÝ KONTAKT: +420 776 323 652

Aircap

Profesionální letecké foto a video

O nás

Naše práce nás baví a vždy chceme aby klient byl s dodaným materiálem vždy spokojen. Rádi o našich kvalitách přesvědčíme i vás

009-AC-oNas-720x430Vše začalo nadšením pro létání před deseti lety.

Jsme tým certifikovaných pilotů, kameramanů, grafiků, střihačů a techniků věnující se oboru video a foto prací od roku 1995. Od roku 2012 se intenzivně věnujeme oblasti UAV. V roce 2015 jsme složením potřebných zkoušek získali pro letecké práce povolení od Úřadu civilního letectví (ÚCL).

S respektem k zákonům a nezbytnou bezpečností pro naše zákazníky vytváříme unikátní záběry, které upoutají pozornost i nejnáročnějšího diváka. Do vašich videí dostaneme emoce i příběh.

Nadšení nám vydrželo dodnes, neboť naše práce nás baví!

 


Naše certifikáty

 

Jsme držitelé povolení od Úřadu civilního letectví (ÚCL) k provádění leteckých prací ve vzdušném prostoru na území České republiky. Jsme plně pojištěni pro případ nehody a poškození majetku třetích stran. Vyřídíme veškerou potřebnou administrativu pro daný projekt. Jsme také schopni pro konkrétní zakázku získat výjimku od ÚCL a při dodržení bezpečnostních předpisů můžeme létat i v hustě obydlených místech. Takové povolení je nutné řešit minimálně 14 dnů před natáčením.

Oslovte nás a my vyřešíme neřešitelné!